Privátní studio Al Aqua Vám nabízí možnost, jak si odpočinout v centru našeho hlavního města v soukromí a zcela diskrétně. Pokud tedy toužíte po místě (vířivka, masáže a sauna Praha) kde si odpočinete, aniž by vás kdokoli mohl rušit, pak neváhejte a navštivte nás. Naše studio naleznete kousek od náměstí míru (více informací na našich webových stránkách).
Studio Al Aqua je vybaveno vším, co je pro relaxaci a odpočinek potřeba. Pokud máte rádi klasickou finskou saunu, bar s karaoke, odpočinkový salónek, možnost masáže či odpočinkovou vířivku, pak u nás budete určitě spokojeni, protože to vše nabízíme společně v krásném orientálním prostředí, které je pro relaxaci cela ideální. Sauna Praha je ideální pro odpočinutí si od rušeného každodenního shonu.

Kontaktujte nás

Pokud se vám nabídka našeho studia zalíbila (vířivka, masáže, sauna Praha), pak neváhejte a kontaktujte nás. Kontaktovat nás můžete jedna prostřednictvím telefonu či emailové adresy nebo pomocí kontaktního formuláře – vše naleznete na našich webových stránkách.